RADAR EV PATH solglasögon
Med dessa solglasögon kan du utöka din egen look med hjälp av en accessoar ur extraklassen. Just enligt Edel-Optics motto ”SEE AND BE SEEN” kan du glänsa – exakt som kändisarna. Med de nya
Oakley kan du visa att du är en trendsättare. Under pågående säsong sätter detta renommerade märke med hjälp av denna kollektion en trend för 2024. Skulle en annan färg passa bättre till din favoritoutfit? Kolla även in de andra stilarna från OO9208 som finns i vårt sortiment från 2026 och 2024 från Oakley.
Bågen är designad särskilt för
män. De kompromisslösa linjerna understryker det maskulina. Glasögon med
halvram är avgörande för modellens speciella linje. En stilfull detalj som skapar en harmonisk helhetsbild. Monoskivan tillhör kategorin sportglasögon. Formen är ideal för smala ansikten och väcker definitivt uppmärksamhet. Den enda nackdelen med monoskivan är att den inte kan fås med styrka. Självklart finns det optimala
UV400-skyddet även för dina märkessolglasögon.
Följande leverans är redan på väg, därför har vi dina
Oakley snart på lager igen. Detta otroligt låga pris ska ge dig lite kompensation eftersom du var tvungen att vänta. Genom att välja Edel-Optics köper du garanterat till det lägsta priset för våra standardpriser är lika med REA-priser.