MP 506220/10 solglasögon
MP 506220 är ett modestatement – och detta även när solen inte skiner eftersom dessa solglasögon bidrar till att natten känns som dagen. MP 506220 är 2024 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. Skulle en annan färg passa bättre till din favoritoutfit? Kolla även in de andra stilarna från MP 506220 som finns i vårt sortiment från 2026 och 2024 från
Marc O Polo.
Denna unisexmodell från
Marc O Polo är både för
kvinnor och
män. nna unisex modell av Marc O Polo gör ingen skillnad mellan
kvinnor och
män. Med denna
helram är glasen komplett infattade. Den som är övertygad om att bära glasögon är det rätta kommer endast i undantagsfall ta till andra alternativ.
Plast är ett väldigt lätt och flexibelt material som håller länge och för med sig en hög komfort. Ett par
svarta glasögon är nästan ett måste. De kan kombineras med allt och förädlar varje stil. Oavsett vid skrivbordet, i nattklubben eller på modeveckan –
svarta passar alltid. Även funktionellt sett är du här på den säkra sidan. Med ett 100 %
UV-skydd för dina ögon kan vi låta solen skina.
Följande leverans är redan på väg, därför har vi dina
Marc O Polo snart på lager igen. Detta otroligt låga pris ska ge dig lite kompensation eftersom du var tvungen att vänta. I vår online-shop erbjuder vi konstant låga priser. Till detta otroligt låga pris får du MP 506220 inte ens på REA hos andra.