VENUS/WHSK glasögon
Begreppet ”synhjälpmedel” är absolut olämpligt för VENUS. Här får du en accessoar som lyfter ditt utseende och på så sätt visar att du hänger med i modevärlden. VENUS är 2025 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. VENUS finns i Edel-Optics online-shop och kan fås även i andra stilar från
Etnia Barcelona-kollektionen 2024 och 2025.
Bågen är designad särskilt för äkta
powerkvinnor. Den graciösa designen tillsammans med det starka uttrycket förbinds till en klassisk stilfullhet. Glasögon är inne och därför är glasögon med
helram särskilt populära. Bågar med helram är inte bara robusta utan av ytterst bra kvalité vilket syns och återspeglas i designen och val av material.
Plast är ett väldigt lätt och flexibelt material som håller länge och för med sig en hög komfort.
Följande leverans är redan på väg, därför har vi dina
Etnia Barcelona snart på lager igen. Detta otroligt låga pris ska ge dig lite kompensation eftersom du var tvungen att vänta. I vår online-shop erbjuder vi konstant låga priser. Till detta otroligt låga pris får du VENUS inte ens på REA hos andra.