TAHLIA/086 glasögon
Begreppet ”synhjälpmedel” är absolut olämpligt för TAHLIA. Här får du en accessoar som lyfter ditt utseende och på så sätt visar att du hänger med i modevärlden. TAHLIA är 2021 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. TAHLIA finns i Edel-Optics online-shop och kan fås även i andra stilar från
Kate Spade-kollektionen 2020 och 2021.
Dessa Glasögon är lämpliga för både
kvinnor och
män och skapar garanterat en snygg look. Med denna
helram är glasen komplett infattade. Den som är övertygad om att bära glasögon är det rätta kommer endast i undantagsfall ta till andra alternativ. Cat-eye framhäver ansiktet och genom de yttre spetsarna är denna form speciellt lämplig för något kantigare ansikten.
Plastglasögon som dessa kombinerar lång hållbarhet med en hög bärkomfort. TAHLIA sitter bekvämt på näsa och öron.
Även om dessa
Kate Spade ej finns på lager just nu lönar det sig att beställa nu för priset kan inte bli bättre. I vår online-shop erbjuder vi konstant låga priser. Till detta otroligt låga pris får du TAHLIA inte ens på REA hos andra.