Med dessa solglasögon kan du utöka din egen look med hjälp av en accessoar ur extraklassen. Just enligt Edel-Optics motto ”SEE AND BE SEEN” kan du glänsa – exakt som kändisarna. DG4491 är 2025 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell.
Med denna båge tilltalar designerna framförallt
kvinnor som bor i storstadsmetropolerna – kanske för att träffa Mister Right, men huvudsakligen handlar det här huvudsakligen om den rätta looken för 2025. Precis som med alla andra solglasögon i vår online-shop kan du lita på ett garanterat
UV400-skydd.
Modellen har redan beställts in och kommer inom kort att finnas på lager. Om du beställer nu garanterar vi dig dina nya
Dolce & Gabbana till det låga priset och så fort vi får in varan sänder vi dig varan samma dag. Genom att välja Edel-Optics köper du garanterat till det lägsta priset för våra standardpriser är lika med REA-priser.