PALA II SUN/BLBK solglasögon
Dessa solglasögon är den perfekta accessoaren för stranden, på väg till jobbet eller i stan. Det finns högst en liten nackdel – alla kommer nog att titta lite avundsjukt på dig. PALA II SUN är 2025 helt ny på marknaden – du är alltså totalt modern med denna modell. PALA II SUN kan du beställa i vår online-shop i storlekarna […]. Om du inte känner till de rätta måtten kan du bekvämt beställa och prova hemma. Med vår kostnadsfria retur kan du skicka tillbaka det som är för stort eller för litet. Skulle en annan färg passa bättre till din favoritoutfit? Kolla även in de andra stilarna från PALA II SUN som finns i vårt sortiment från 2024 och 2025 från
Etnia Barcelona.
Denna unisexmodell från
Etnia Barcelona är både för
kvinnor och
män. nna unisex modell av Etnia Barcelona gör ingen skillnad mellan
kvinnor och
män. Med denna
helram är glasen komplett infattade. Den som är övertygad om att bära glasögon är det rätta kommer endast i undantagsfall ta till andra alternativ.
Plastglasögon som dessa kombinerar lång hållbarhet med en hög bärkomfort. PALA II SUN sitter bekvämt på näsa och öron. Självklart finns det optimala
UV400-skyddet även för dina märkessolglasögon.
Följande leverans är redan på väg, därför har vi dina
Etnia Barcelona snart på lager igen. Detta otroligt låga pris ska ge dig lite kompensation eftersom du var tvungen att vänta. I vår online-shop erbjuder vi konstant låga priser. Till detta otroligt låga pris får du PALA II SUN inte ens på REA hos andra.